שינוי לוגו , מיזוג חברות ואירוח VIP באולם אירועים

 

העסק שלכם עבר הליכי מיזוג? שיניתם בו את הלוגו, כמו גם דברים חשובים אחרים? ללא צל של ספק שאתם צריכים לציין את השינוי החשוב הזה באמצעות מאורע חגיגי בהחלט. קיום מסיבה לציון הסטטוס החדש של העסק, במקום דוגמת אולם אירועים, יכולה להיות ההתחלה ברגל ימין, לה מצפים בוודאי אנשי החברה.

 

יתרונות מגוונים בעריכת האירוע

עריכת מסיבה לציון שינוי דרסטי שעובר ארגון הופכת לרעיון מוצלח, או אפילו הכרחי, עקב מספר סיבות עיקריות. הראשונה שבהן היא שהאירוע מאפשר להעניק לנקודת הציון המשמעותית הזו את הכבוד הראוי לה. אם המדובר הוא בלוגו חדש, למשל, אפשר להציג אותו במקום בולט במתחם האירוע, כך שלא יהיה אחד שיוכל לפספס אותו. את האירוע ניתן להפוך גם לכלי שיווקי מהמעלה הראשונה, כזה שיכול ליידע את הלקוחות על עצם השינוי או ההקמה של העסק המחודש. מסיבת מיזוג אליה מוזמנים ידוענים ועיתונאים, אם לוקחים דוגמא נפוצה, יכולה להביא לאייטם חדשותי שעושה את זה בדיוק.

מה שחשוב לא פחות הוא שבאמצעות האירוע יכולים אנשי החברה ה"חדשה" להתוודע למי שבעקבות השינויים הופכים להיות השותפים הטבעיים שלהם. העובדה שהאירועים האלה מתרחשים באווירה ידידותית, קלילה ולא בהכרח פורמלית מהווה יתרון משמעותי, שמאפשרת ליצור את החיבור כבר בנקודת ההתחלה. ההיכרות הזו של אנשי העסק עשויה להפוך את תחילת העבודה המשותפת לפשוטה ולנעימה הרבה יותר - מה שיאפשר להתמודד עם אחד האתגרים המשמעותיים של מיזוג או שינוי ארגוני דרסטי.