מסיבות חברה שונות 

 

כשמדברים על מסיבות או אירועים עסקיים, חייבים להיכנס לשדה משחק רחב מאד. המציאות מראה שישנם סוגים שונים של אירועים שניתן ומומלץ לערוך, כל אחד בעל מאפיינים ויתרונות חשובים משלו. המאמר הנוכחי מציג עבורכם מספר סוגים חשובים של אירועים, תוך התייחסות לחשיבות העריכה של כל אחד מהם.

 

כנסים מקצועיים

את הסקירה אנחנו מתחילים עם כנסים מקצועיים, שיכולים להיות מיועדים עבור מספר אוכלוסיות - עשויים להיות אלה ימי עיון עבור עובדי החברה, אך גם כאלה המיועדים לקהל הרחב יותר כמו קולגות, אנשי מקצוע או אפילו אנשים פרטיים. אירועים מהסוג הזה צריכים להיות קשורים, כמובן, לתחום העיסוק של החברה, כשמומלץ להבהיר למוזמנים מי בדיוק הגורם העומד מאחורי האירוע, קישוט המתחם בלוגו החברה, למשל.

 

סדנאות

סוג אחר של אירועים מיועד לאוכלוסיית העובדים, או ליתר דיוק, להיבטים המעשיים יותר בעבודה שלהם. ניתן לחשוב בצורה רצינית על עריכת סדנאות מקצועיות, הדרכות נקודתיות ושאר פעילויות שיאפשרו לעובדים להישאר מעודכנים בתחום הפעילות שלהם, כמו גם להתמקצע בו לחלוטין.

 

הרצאות

הרצאות העשרה הן דרך מיוחדת נוספת להעשיר את הידע של קבוצה גדולה של אנשים. ניתן למצוא בישראל כיום לא מעט מרצים בחסד עליון, שעשויים להרצות בנושאים הקשורים לעסק, אך גם בנושאים כלליים ומעניינים אחרים. את ההרצאה ניתן לשלב בתכנית של יום עיון או גיבוש עמוסים יותר, כשאופציה אחרת היא להזמין את המרצה למקום העסק עצמו.