מסיבות השקת מוצר באולם אירועים

 

החברה שלכם פיתחה, בשעה טובה, מוצר שאתם בטוחים שיכול לשנות את חוקי המשחק בתחום בו הוא נמצא. מרגע זה מתחיל האתגר האמיתי, כאשר עליכם ללכוד את תשומת הלב של הלקוחות, להתחיל ליצור מוניטין חיובי למוצר הספציפי ולהבליט אותו על פני מוצרים מקבילים אחרים שבוודאי קיימים. מסיבת השקת מוצר חגיגית, הנערכת באולם אירועים מהשורה הראשונה, מאפשרת את זה בדיוק.

 

על היתרונות שבמסיבת השקה

 

מסיבת השקת מוצר מעמידה במרכזה את המוצר הספציפי שזה עתה הגיח לאוויר העולם. זהו אירוע שמיועד להציג אותו באופן חיובי וליצור את הרושם והציפיה לקראת הרכישה שלו, בקרב לקוחות פוטנציאליים. לכן, מסיבת השקה חגיגית יכולה לתרום באלף ואחת דרכים, כאשר ככל שהיא מפוארת ואיכותית יותר כך התכונות האלה יקושרו גם עם המוצר עצמו. מהבחינה הזו, ניתן להתבונן על מסיבת ההשקה כמעין כרטיס ביקור ראשוני של המוצר.

קשה למצוא כיום נוסחה חד משמעית של מסיבות להשקת מוצר, מה שמהווה יתרון משמעותי: כל חברה יכולה לארגן את המסיבה המתאימה ביותר לצרכים שלה, תוך התייחסות לסוג המוצר (למשל, מבחינת הקונספט הכללי של האירוע), לקהל היעד ועוד. כמובן שניתן ולעיתים אף מומלץ לאפשר למוזמנים להתנסות במוצר הלכה למעשה, כמו גם לספק להם מזכרת מאירוע ההשקה – דוגמית מהמוצר עצמו לצורך התנסות. בדרך זו ניתן ליצור את הקשר החיובי הנדרש בין העסק לבין לקוחותיו, כמו גם להכניס את המוצר למודעות של הלקוחות.