חתונה קטנה בכפר סבא

כל זוג מגבש את החזון שלו לגבי הערב המאושר של חייו. אתם משתייכים לקבוצה ההולכת וגדלה של ישראלים שמעדיפים חתונה אינטימית באופן יחסי, עם סדר גודל של כ-200 מוזמנים (מה שמכונה חתונה "קטנה"). השאיפה שלכם היא ל"חתונה מהאגדות", באזור פסטורלי וקסום, כאשר האולם עצמו מפואר ומרשים. הפתרון שלכם אינו נמצא בסרטים ההוליוודיים וגם לא בחלומות, אלא בכפר סבא – הדובדבן שבקצפת
עוגת האירועים של אזור השרון.

 

היתרונות של כפר סבא

חתונה קטנה בכפר סבא מומלצת עקב אלף ואחת סיבות. התפאורה שמספק האזור היא המרשימה ביותר שאפשר לדמיין. כפר סבא היא עיר מודרנית ומתקדמת, אך גם עיר בה יש לא מעט גוונים של ירוק. השילוב הזה, שעומד בבסיס חלק ממתחמי האירועים בעיר, מאפשר להצעיד אותם מספר צעדים קדימה: בכפר סבא תמצאו – לצד אזורי תעשייה מפותחים, ולעיתים בסמוך אליהם – פארקים ומתחמים מוריקים למכביר. השילוב שבין פנים וחוץ, שמאפיין אולמות וגני אירועים בסביבה, מאפשר ליצור את האווירה האידיאלית לאירוע ולנצל עד תום הן את נקודת הפתיחה של האזור והן את המאפיינים של אולמות האירועים עצמם. עבור זוגות שחולמים על אותה חתונה של פעם בחיים, אלו הם התנאים המבוקשים.

אולמות אירועים בכפר סבא מאופיינים לרוב באיכות גבוהה במיוחד. אלו הם מתחמים מפוארים, בהם הוקדשה מחשבה מעמיקה לכל פרט ופרט: החל מהעיצוב, דרך האמצעים הטכנולוגיים (תאורה, הגברה, מסכים וכן הלאה) ועד לאלמנטים שאף אירוע אינו יכול להיות שלם בלעדיהם, כמו התפריט הקולינרי שמציע האולם למארגנים ולאורחים – והרי ידוע שאורחים צועדים על קיבתם לאירוע ומצפים לאיכות מזון ללא פשרות.

כל אלה מאפשרים ליצור חתונות קטנות אמנם (יחסית) בגודל שלהן, אך מהוות אירוע חד פעמי, מספקות הנאה עצומה לאורחים והופכות לזכירות – וממש לא רק על ידי בני הזוג המאושרים בלבד.

%d בלוגרים אהבו את זה: