חינה בשרון

 

מימים ימימה, בעדות רבות נהגו לחגוג חינה. לכל עדה מנהגים משלה, אך בכולן נהוג לחגוג את החינה לפני החתונה, ובכל העדות מעורבת עיסת החינה בחגיגה. אין זה משנה אם אתם ממוצא הודי, בוכרי, מרוקאי, תימני, כורדי או פרסי – תוכלו לחגוג את האירוע שלכם באולמות אירועים בשרון, יחד עם בני משפחותיכם, בהנאה ובשמחה.

 

משמעות הטקס

כפי שנאמר, כל עדה חוגגת בצורה שונה במקצת, אך בכל העדות כוונת הטקס היא לזמן ברכה ושפע לזוג העתיד להתחתן. במהלך הטקס מככבים סמלים של פוריות, של אהבה, של זוגיות ושל עושר, וכן ברכות כנגד עין הרע, וכל זאת על מנת שלזוג הצעיר יהיו חיים ארוכים וטובים יחדיו. אולמות אירועים מציעים חגיגת חינה בשרון, המובטחת להיות צבעונית ועשירה, כולל כל האביזרים והתקרובת המסורתיים. התלבושות הססגוניות, אוהל החינה המרהיב והמאכלים המסורתיים המוגשים במהלך הטקס, יהפכו את החינה לחוויה רב חושית מרגשת, המחברת בין מסורת עתיקת יומין ובין ההווה.

 

חיבור לשורשים

חתונה היא יצירת חיבור בין שני אנשים, שיוביל לתא משפחתי ולחיים חדשים. דווקא באירוע כזה, שפניו לעתיד, חשוב לשמור על קשר עם העבר. כל אחד ושורשיו הוא, ואם מי ממבני הזוג מגיע מאחת העדות הנוהגות לחגוג חינה – הרי שזכו בני הזוג ומשפחותיהם לעוד חגיגה ססגונית ושמחה. חגיגת חינה בשרון, על פי כל כללי הטקס והלבוש הנדרשים, תיצור את הגשר בין עבר לעתיד ותחזק את הקשר של בני הזוג למקורותיהם.

 

חגיגת חינה אמיתית

אם ברצונכם לחגוג חינה בשרון, תוכלו למצוא אולמות אירועים בשרון שיהפכו את החינה שלכם לחגיגה אמיתית. מארגני האירוע יספקו לכם את כל הדרוש, החל מתלבושות לזוג ולמשפחה, וכלה בעיסת החינה ההכרחית. אתם רק צריכים לבוא וליהנות יחד עם בני משפחותיכם, לברך ולאחל לזוג הצעיר חיי זוגיות מבורכים ומאושרים.

להזמנת אירוע בשירת הפארק חייגו עכשיו 09-7666310

 

%d בלוגרים אהבו את זה: