בר מצווה בחורף

אם הילד שלכם נולד בחודשי החורף, אתם עומדים בפני אתגר מעניין. תכנון מסיבת בר מצווה בחורף מוגבלת למתחמים סגורים בלבד, כאשר אירועים המשלבים פארקים, חוף ים פתוח ואפילו לונה פארק נמצאים מחוץ לתחום. בניגוד לאירועים אחרים כמו חתונות וחינות, בהן ניתן לקבוע את האירוע בזמן המתאים ביותר לזוג ולבני המשפחה ולהחליט לערוך חתונת חורף או קיץ, מסיבת בר מצווה מתקיימת בתאריך קרוב לתאריך הלידה של הילד.

איך קופצים מעל השלוליות עם שמלת ערב?

אירועי חורף מגבילים את האורחים שלכם גם מבחינת הלבוש. יום גשום במיוחד אינו מעודד לצאת עם שמלה אופנתית אלא דווקא עם מכנסיים, ונעלי העקב מוחלפות במגפיים הדוקים. באירועי החורף רבים יעדיפו לוותר על נהיגה ארוכה לאולם אירועים במושב שאינם מכירים, ויישארו בבית. את הבעיה הזו ניתן לפתור בקלות. אם אתם מעוניינים לסייע לאורחים להגיע, תוכלו לדאוג להסעות לאורחים שלכם באמצעות מיניבוס ייעודי שאוסף את האורחים מהבית או מנקודה מוגדרת מראש ומחזיר אותם שמחים, מרוצים ויבשים בתום האירוע.

איך דואגים שהאורחים לא ידלגו על האירוע בגלל מזג האוויר?

כאשר סוגרים עם אולם האירועים או עם המתחם בו החלטתם לתכנן את האירוע, תחזית מזג האוויר לאותו היום עדיין  אינה מפורסמת. אינכם יודעים אם מדובר ביום גשום במיוחד, קריר מאד או ביום נעים של חורף. אורחים רבים עלולים לוותר על הסעת הילד לאירוע הכיתה רק משום שמדובר ביום סגריר, או לוותר על האירוע רק כיוון שאינם בעלי רכב ושאינם מעוניינים לנסוע למקום בשני אוטובוסים ביום גשום. אחת הדרכים האידיאליות להתגבר על המכשול הזה היא השכרת מיניבוס לאירועי חורף.

השכרת מיניבוס לאירועים – חגיגת בר מצווה מושלמת עם כל החברים והמשפחה

שירותי השכרת מיניבוס למשפחה ולחברים פותרת את כל הבעיות הנלוות לאירועי חורף. אין צורך לנסוע מרחקים ארוכים ולנווט בגשם. אין צורך להתחיל לחפש חנייה או לרוץ בשלוליות ובבוץ מהחניון למתחם האירועים, וכל המשפחה, כולל הדודה המבוגרת מהצד השני של הארץ, יכולה להגיע לאירוע. במיניבוס עצמו אפשר כבר להתכונן לאווירה החגיגית ולפנק את האורחים שלכם בבלונים ובמוזיקה מתאימה, ולהביא אותם לפתח המבנה, מבלי לדלג בשלוליות.

%d בלוגרים אהבו את זה: