אירועים קטנים ומיוחדים

אולמות וגני אירועים תוכלו למצוא בשפע בכל אזור ברחבי המדינה. רבים מהם יכולים להפיק עבורכם אירועים בסדרי גודל של מעל חמש מאות משתתפים. אולם, כמה אולמות אתם מכירים, אשר יכולים להפיק אירועים קטנים ואיכותיים? מה נדרש להפקת אירועים קטנים ומיוחד, ומה יתרונותיו של אירוע קטן על פני אירוע רב משתתפים? האם כמות המשתתפים באירוע מעידה על איכותו? על כך ועוד, ננסה לענות במאמר הבא.

 

היתרונות באירועים קטנים

אכן, אירוע גדול מותיר רושם שקשה להתעלם ממנו ותחושה של חגיגה גדולה. ברם, לא תמיד זה מה שאדם מחפש באירוע. אירועים קטנים מאפשרים אינטימיות משפחתית מיוחדת, ויוצרים תחושה שכל אחד מן המוזמנים הוא בעל חשיבות למאורע. אירועים קטנים מאפשרי לכם לבחור בקפידה את אורחיכם, ולהתאים כל פרט בחגיגה בהקפדה רבה. אם ניכנס למטאפורות, ניתן לתאר את ההבדל בין אירוע קטן לאירוע רב משתתפים כהבדל בין תפירת חליפה בהזמנה אצל חייט ובין קניית חליפה ברשת חנויות אופנה. החליפה שנקנתה ברשת היא אולי אופנתית, אך זו שנתפרה עבורך מתאימה בדיוק לך. כאשר מדובר באירועים קטנים, ניתן לשים דגש ניכר על איכות השירות ועל כל פרט באירוע, ותשומת הלב שבעלי השמחה מקבלים גדלה. מכיוון שכל פרט באירוע קטן זוכה לתשומת לב מרבית, תוכלו להפיק אירוע ייחודי ואיכותי. בנוסף לכך, האינטימיות המתאפשרת באירועים קטנים תיצור ריגוש, שמחה וקרבה שאינם מתאפשרים באירועים גדולים.

 

מה נדרש מאולם שעורך אירועים קטנים

 

אולם אירועים קטנים צריך להיות מנוהל על ידי צוות משפחתי ואכפתי, שאוהב לארח ושמקפיד על איכות קולינרית ואסתטית כאחת. על האולם להכיל חללים שמחד אינם גדולים מדי, על מנת שקהל קטן לא ירגיש אבוד, ומאידך – גדולים מספיק על מנת שלא תיווצר תחושת דוחק.

אירועים בקטנים - ללכת עם הפנטזיה

מכיוון שב- אירועים קטנים קהל המוזמנים הוא ייחודי, תוכלו להתאים את האירוע ואת המוזמנים לפנטזיה האולטימטיבית שלכם. אין צורך בפשרות – לא בתחום העיצוב ולא בתחום הקולינרי: הכול פתוח והשמיים הם הגבול.

 

אולמות וגנים ל- אירועים קטנים: בצפון, בדרום ובמרכז...

 

ככל שגובר ועולה הצורך לקיים אירועים קטנים ואיכותיים, מתפתחות האפשרויות, וכבר היום ניתן למצוא אולמות רבים המציעים הפקת אירועים קטנים. נביא להלן כמה דוגמאות בצפון, במרכז ובדרום.

  • נתחיל את הסקירה שלנו בצפון, בבית לחם הגלילית. גן האירועים טעם וטבע הוקם לשם עריכת אירועים בהיקף מצומצם, בין 50 ל-200 משתתפים. הגן מספק, מלבד אווירה ירוקה וקסומה, גם שירותי קייטרינג מגוונים, בהתאמה לרצונות הלקוחות.
  • בקתה ביער – מתחם אירועים קסום בכרמל, פעיל כל השנה ומאפשר את קיום האירוע באולם ממוזג או בטבע. גם כאן מושם דגש על אווירה כפרית בעיצוב החלל, ואף על פי שהגן הצמוד לבקתה יכול להכיל גם אירועים של עד 600 איש, הרי שהבקתה יכולה ליצור את התחושה האינטימית יותר, המתאימה לאירועים קטנים.
  • באילת שבדרום תמצאו מבחר מסעדות המקיימות אירועים קטנים. ביניהן מסעדת אל גאוצ'ו – מסעדת בשר ארגנטינאית, מסעדת פסטורי – מסעדה איטלקית לאירועים באווירה אירופאית וגם מסעדת שוק דגים בחוף אלמוג, המספקת לכם נוף פסטורלי לחגיגה בסגנון טברנה יוונית.
  • שירת הפארק – אם תרצו לערוך אירועים קטנים בכפר סבא, כדאי לכם לבחור באולם האירועים הקסום שירת הפארק, הממוקם בפינה ירוקה בצמוד לפארק, בשולי אזור התעשייה בכפר סבא. המקום הוקם מתוך אהבה עמוקה לתרבות האירוח והבישול, ומתוך רצון להעניק ללקוחות חווית אירוח מושלמת. בשירת הפארק, כל פרט נבחר מתוך הקפדה ותשומת לב: הכלים הנאים, מערכות השמע, התאורה והתצוגה הדיגיטלית, התפריטים, המנות המוגשות וכן עיצוב השולחנות – כולם נבחרו בקפידה לצורך יצירת מתחם אירועים אולטימטיבי עבורכם.

 

אולם לאירועים קטנים

%d בלוגרים אהבו את זה: