איך לשדרג אירועים קטנים

אי אפשר למצוא הגדרה חד משמעית למונח אירועים קטנים, אם כי בדרך כלל הכוונה היא לאירועים בסדר גודל של עד כ-250-200 מוזמנים. בין אם המדובר הוא באירועים משפחתיים או עסקיים, הגודל בהחלט קובע במקרה הזה, וצריך להשפיע על ארגון האירוע. יש שיטענו בפה מלא שארגון אירועים קטנים הוא מלאכה מורכבת פי כמה בהשוואה לאירועים הגדולים, גם משום שהציפיות בהם גבוהות: רוב מי שנמצא באירוע קטן יהיה הרי חשוב באמת עבור המארגנים. לפניכם מספר הצעות מוצלחות לשדרוג האירוע הקטן שלכם.

המטרה: להפתיע את האורחים

אורחים המגיעים לאירוע, על אחת כמה וכמה אירוע קטן, מצפים לחוויה ייחודית השונה מכל מה שהם מכירים. עבור המארגנים יש לא מעט דרכים להגשים את המטרה הזו, שמצריכות מאמץ ומחשבה. האופציה הראשונה מאפשרת לחבר בין האורחים המגיעים לאירוע כזה ולייחד את האירוע בעיניהם – מתנות אותן כל אורח מקבל במהלך האירוע. לדוגמא, הדפסת חולצות מיוחדות לאירוע, עליהן יודפס מסר משעשע או מרגש שיביא לכך שהאורחים ירגישו תחושת שייכות אמתית לאירוע. יש מזכרות אחרות שניתן להעניק להם, דוגמת בלונים מעוצבים, מחזיקי מפתחות, מגבות וכן הלאה.

חשיבותן של אטרקציות

אטרקציות לאירועים הן דרך נפלאה לספק לאורחים את הערך המוסף לו הם מצפים. האטרקציה הזו יכולה להיות בעל מקצוע או אמן המוזמן לאירוע ומבדר את האורחים: להקה, זמר, קוסם, ליצן, אמן מחשבות, סטנדאפיסט וכיוצא באלה. מי שחושש מעלויות גבוהות מדי אינו חייב לפנות אל האמנים בעלי השם, שיהיו גם יקרים. יש הרבה מאד אמנים מקצועיים מאד בתחומם, שניתן לעמוד בעלות ההזמנה שלהם לאירוע קטן או דל תקציב בקלות יחסית.

כך משדרגים את התפריט הקולינרי

השגרה היא אחד האויבים הגדולים של אירוע, וחשוב מאד להימנע ממנה במקרה של אירוע קטן. האוכל משחק תפקיד מרכזי, כאשר מספר המנות המצומצם יחסית מאפשר להשקיע יותר בכל מנה. מקוריות היא מבורכת בכל מקרה, כאשר מעבר לתפריט השגרתי והשחוק לעייפה אפשר לבחור בתוספות מרעננות, תרתי משמע: מגשי פירות לאירועים שיהוו תוספת בריאה, צבעונית, מרעננת וטעימה ללא צל של ספק, בר מתוקים וכן הלאה. מגמה משמעותית של השנים האחרונות היא בחירה בקונספט מסוים של האוכל, החל מבחירת תפריט חלבי או טבעוני ועד להתמקדות במטבח ספציפי.

להזמנת אירוע בשירת הפארק חייגו עכשיו 09-7666310