אולם אירועים לחתונת חורף

אף על פי שהקיץ נחשב לעונת האירועים ה"רשמית" של מדינת ישראל, בשנים האחרונות גדל בצורה משמעותית מספר האנשים שהבינו שגם בחורף אפשר לעשות את זה לא פחות טוב. המקיימים חתונה בחורף נהנים משורה ארוכה של יתרונות, ובעיקר ממחיר הזול בעשרות אחוזים מזה של חודשי הקיץ. כדי שהאירוע יהיה מוצלח ואפילו ינצל לטובתו את מאפייני החורף, חשוב להשקיע מחשבה בלתי מבוטלת בבחירת אולם אירועים. איך תעשו את זה נכון?

השאלה המרכזית: עד כמה האולם ערוך לחורף?

כשעורכים חתונה בחורף (וגם בעונות השנה האחרות), יש סיכוי למזג אוויר קר, לרוחות ולגשמים. המטרה שלכם היא למצוא אולם אירועים לחתונת חורף שלא ייתן למזג האוויר לשבש את החגיגה שלכם. אולם האירועים כשלעצמו יהיה הרי מקורה, מעצם ההגדרה שלו, וכך גם פעמים רבות מתחם קבלת הפנים. אם יש אזורים באולם שהם פתוחים מיסודם, חשוב לוודא שיש בהם סגירת חורף. הגמישות הזו נדרשת בלא מעט אירועים לאורך התקופה הקרה יותר.

כשעורכים חתונה, מומלץ מאד לבחור במקום נגיש שיקל על האורחים. במקרה של חודשי החורף, דומה שזה נכון שבעתיים. אנשים אינם תמיד ששים לצאת מביתם בימים הגשומים, בטח אם האולם ממוקם באזור מרוחק. לכן, מומלץ לבחור באולמות אירועים שנמצאים במיקום נגיש, שיבטל את ההתלבטויות אצל לא מעט אורחים. אולם אירועים בכפר סבא, למשל, הוא בחירה מוצלחת מאד, שמגדילה את הסיכויים לנוכחות גבוהה של האורחים באירוע.

על החשיבות של ביקור באולם

אין צל של ספק שביקור באולם בזמן אירוע שנערך בו הוא הדרך הטובה ביותר להתרשם ממנו. גם אם לכל אירוע חוקים משלו ועיצוב שונה, על פי רצונות בני הזוג, כן אפשר במהלך ביקור שכזה לראות כיצד האולם יכול להיות מעוצב, מה רמת המערכות הטכנולוגיות שלו (תאורה, סאונד, מסכים, ציוד הקרנה וכיוצא באלה), האם המקום צפוף ביחס למספר האורחים וכן הלאה. במקרה של אולם לחתונות בחורף, ההמלצה המועילה היא להגיע אליו באירוע המתקיים בחורף ולראות מה השינויים בו ביחס לקיץ. לא תמיד זה יסתדר, כי פעמים רבות אנחנו בוחרים את האולם חודשים ארוכים לפני מועד האירוע – אבל כשעושים את זה מגדילים את הסיכויים לבחירה נבונה.

%d בלוגרים אהבו את זה: